645 ATZ RD

MALABAR, Florida 32950 · Brevard County · Parcel 29 3710-00-33

$280 920
Assessed Value
$454 400
Market Value
Annual Tax
$255 920
Taxable Value
Ownership
OwnerJensen Thomas
Mailing Address645 Atz RD Malabar FL 32950
Property Details
Year Built2024
Living Area3 233 sq ft
Lot Size77 537 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$106 800
Building Value$347 600
Just (Market) Value$454 400
Assessed Value$280 920
Exemptions-$50 722
Taxable Value$255 920